![]() Gepost door: Datum: 27/02/2016 09:35
hoi,
ik zou me een koptelefoon willen aanschaffen maar zit met een probleemke. ten eerste welke is goed en betaalbaar .(voor gitaar te spelen). ten tweede zou ik die graag gebruiken als volgt. ik zou graag meespelen met de muziekvideo's die ik afspeel op mijn pc. dus moet ik zowel mijn pc als mijn versterker (line 6 spider3 75w)samen kunnen aansluiten. heeft iemand hier een oplossing voor. alvast bedankt. ![]() ![]() Gepost door: Datum: 27/02/2016 09:46
Ik weet niet of die spider een line out heeft, maar die zou je op eoa wijzer moeten verbinden met een klein mengpaneeltje waar ook je pc heen gaat. Daar sluit je dan je koptelefoon op aan en heb je beide signalen.
Wat betaalbaar is ligt aan je budget. ![]() Gepost door: Datum: 27/02/2016 09:50
Ik zie de dat ding een MP3 ingang heeft. Hang die aan je pc met een mini-jack naar mini-jack kabel en gebruik de koptelefoon uitgang op de spider.
![]() Gepost door: Datum: 28/02/2016 10:41
hoi da Vinci,
het heeft inderdaad een mp3 ingang. maar op welke aansluiting moet ik die dan aansluiten op mijn pc ? ![]() Gepost door: Datum: 28/02/2016 11:45
Waar je normaal je speakers op aansluit.
![]() Gepost door: Datum: 02/03/2016 09:23
inderdaad dat dacht ik ook al maar ik zit daar met een 5.1 aansluiting waar die op aangesloten zit.
ik heb daar nog een blauwe ,rode en roze aansluiting over. welke moet ik daarvan gebruiken. ![]() Gepost door: Datum: 02/03/2016 21:43
Ik heb zelf in mijn studio een ....[www.thomann.de]
Hele fijne koptelefoon met een heel groot freq bereik waardoor je dikke subbassen ook nog hoort. Speel er dus ook gitaar mee en klinkt goed en zit lekker [www.mhmusic.nl] ![]() Gepost door: Datum: 16/03/2016 00:17
Toen ik dit ook nog deed, gebruikte ik zo'n klein mini jack-splittertje van de action. werkte perfect. Ik moest alleen wel een grote female jack naar mini male jack hebben. bij elkaar 5 euro.
To me it's like this: Music doesn't exist without guitars in it... ![]() Gepost door: Datum: 26/03/2016 10:03
beste jens
ik heb dit inderdaad geprobeerd maar lukt niet. ik heb dus zo'n mini male jack in die mp3 aansluiting gestoken en de andere kant in de pc aansluiting waar ook mijn 5.1 speakers van mijn pc inzitten. ik heb alle kleuren geprobeerd.(grijs,roze,groen,zwart,geel,blauw). dan koptelefoon in mijn spider maar alleen de spider hoorde ik daarin. de muziek van mijn pc werdt gewoon afgespeeld op mijn 5.1 boxen van mijn pc. kan je me even verder helpen hierbij hoe jij het gedaan hebt. want ik zou graag met de muziek kunnen meespelen via koptelefoon zodat ik mijn vrouw en kinderen niet horendol maak met mijn gitaarspel (hahahaha) alvast bedankt ![]() Gepost door: Datum: 29/03/2016 13:26
Heb je een mp3 speler of iets anders met een koptelefoon aansluiting waarvan je weet dat die werkt? Sluit dat eerst eens aan op de mp3 ingang van je spider zodat je kunt uitsluiten of daar het probleem zit. Misschien moet je nog ergens op je spider een volume aanpassen of iets dergelijks?
Als je zeker weet dat dat werkt kun je experimenteren met je PC. Hoe heb je je 5.1 setje aangesloten? Als je nog steeds je 5.1 boxen hoort, moet je misschien in windows wat met de instellingen van je geluidskaart spelen, kijken of je output kan selecteren. -- Keep strumming Phil ![]()
Bericht
Sorry, alleen geregistreerde gebruikers mogen berichten plaatsen in dit forum.
Klik hier om in te loggen |