Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 06/11/2018 00:50
Die uitzending van Tegenlicht gezien over de klik en klus economie? Via de app neem je een klus aan en daar krijg je dan een habbekrats voor betaald.
Ik weiger nog altijd over te stappen op de smartphone en heb dus geen idee hoe dat werkt. Ik vraag me dan ook af, hoe wordt je dan betaald? Laat je een bankrekeningnummer achter of zoiets? Ik vraag me ook af hoe iemand met een commercieel youtube kanaal zijn geld vangt. Dit is een link naar een pagina over die uitzending. [www.vpro.nl] ![]() Gepost door: Datum: 06/11/2018 17:08
Ik zou die beslissing om een SMARTphone te mijden toch nog eens heroverwegen.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 07/11/2018 02:15 Quote: Nee laat maar dat is voor domme mensen, heb ik dus niet nodig. Het heet niet voor niets een smartphone, het compenseert de domheid en beperkingen van de gebruiker. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 07/11/2018 02:16 door Tommie49. ![]() Gepost door: Datum: 07/11/2018 08:54
Aflevering niet gezien maar als ik de samenvatting zo lees gebruiken ze "klik en klus" als verzamelnaam voor verschillende platformen zoals Uber en Mechanical Turk. Volgens mij gaan betalingen in de regel via overboeking, zelfs via de app. Als je analoog betaald wil worden zou ik lekker "ouderwets" je diensten via Marktplaats aanbieden. Via de categorie "Diensten en Vakmensen" of "Contacten - Uitgaan" afhankelijk van wat je precies te bieden hebt.
-- Keep strumming Phil ![]() Gepost door: Datum: 07/11/2018 09:30 Quote: Je kan natuurlijk proberen er een handige draai aan te geven, maar tussen de regels zie ik dat je de boodschap van mijn bericht hebt begrepen ![]() Mocht je verder nog wat dingen willen weten over de wonderenwereld van digitaal betalingsverkeer; ik begreep dat je op een administratieve afdeling werkt dus er zullen best wel wat mensen om je heen zien die daarover iets kunnen vertellen. ![]() Gepost door: Datum: 07/11/2018 09:38 Quote: Wat is je boodschap eigenlijk? Dat een smartphone echt onmisbaar is, of gaat het niet verder dan dat flauwe woordgrapje? Anders weet ik er nog wel eentje over verstandskiezen. -- Keep strumming Phil ![]() Gepost door: Datum: 07/11/2018 13:54 Quote: Nee en nee, maar wellicht had ik m'n punt iets duidelijker moeten formuleren.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 07/11/2018 16:08 Quote: Ik had de grap wel begrepen maar je snapt dat het in jouw geval nogal misplaatst is om een dergelijke grap te maken. Kijk Da Vinci, je hebt mensen die intelligent zijn en er voor kiezen daar niet zoveel mee te doen, in die categorie val ik ongeveer. En je hebt domme mensen die met veel inzet en ploeteren aardig wat bereiken. Daar val jij dus onder. Maar ik heb toch wel waardering voor je. Je durft met mij hier (in een onbeschermde omgeving) de confrontatie aan te gaan. Dat in tegenstelling tot die halve zware(gare) shagroker die hier iets dropt en vervolgens weer weg is. De bange lafbek. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 07/11/2018 16:12 door Tommie49.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 07/11/2018 16:11 Quote: Ok, ja ik heb nu begrepen dat die gasten ook via Paypal betaald worden. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 07/11/2018 16:13 door Tommie49. ![]() Gepost door: Datum: 07/11/2018 18:46 Quote: ![]() ![]() Hou dit vast!
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 08/11/2018 00:19
Ach soms mag je best eens zeggen waar het op staat, en wanneer je dan onbescheiden overkomt, dat moet dan maar even. Maar ook op een forum merk je gewoon of iemand in aanleg intelligent is of wanneer iemand met hangen en wurgen en met een strebershouding zich ergens naar toe heeft gevochten.
Weet je wanneer je dat ook weet Da Vinci? Wanneer een leraar wiskunde met twee onverwachte toetsen komt. Ik, de ''luie donder'' van de klas die met zesjes tevreden was scoorde een 10 en een 8. En al die studiebollen hadden een drie of een vier. Tjsa, dan weet je wel hoe ze aan die hoge cijfers kwamen met die proefwerken waar ze zich wel op konden voorbereiden. Geen gitaarspelen maar de hele avond blokken. Die steberklas was zijn tijd ver vooruit. Ze hadden prima in de huidige tijd gepast. ![]() Gepost door: Datum: 08/11/2018 09:15
Fijn voor je Tommie! Ik zie regelmatig posts van je waarin je jouw intelligentie afzet tegen die van anderen. Blijkbaar is jouw intelligentie niet alleen heel belangrijk voor je, maar voel je ook de noodzaak om jouw intelligentie te onderbouwen met oncontroleerbare feiten en die van anderen af te zwakken op basis van aannames. Ik denk dat je dat inderdaad nodig hebt en dan is het prettig dat je wat wapenfeiten in handen hebt zoals twee proefwerken van wat is 't, een jaar of 30 - 35 geleden.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 08/11/2018 10:39
Nee, hoor het zijn juist mannetjes die door veel inzet en streberdrang een hoge opleiding en goede baan hebben verworven die mij en anderen waar ze het niet zo mee op hebben proberen weg te zetten als dom.
En daar ben jij er eentje van Da Vinci. Ik post hier een doodgewone vraag, vervolgens geef jij een repliek waarbij je mijn intelligentieniveau in twijfel trekt. ja dan vraag je er ook wel om zou ik zeggen. Voor mij is mijn intelligentie niet zo belangrijk hoor, maar voor jou en veel anderen op fora blijkbaar wel. Maar het zijn geen aannames Da Vinci, ik heb jou nu al een tijdje meegemaakt en het is wel duidelijk dat jij in aanleg niet bepaald een licht bent. 3 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 08/11/2018 10:42 door Tommie49.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 08/11/2018 13:43 Quote: Na drie keer wijzigen is het nog steeds een lulverhaal; kan er niks anders van maken.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 08/11/2018 16:23 Quote: Het valt ook niet mee om een keer niet te reageren hé Da Vinci. Nou niet bepaald een uiting van intelligentie, even een keer de verstandigste zijn Je laat je zelf wel altijd heel makkelijk verleiden, en dat vind best wel dom ![]() Gepost door: Datum: 08/11/2018 17:47
Bram, allereerst; je hebt natuurlijk volkomen gelijk.
De andere kant, ik vond de vraagstelling echt van het niveau 'ik ben nog nooit in de tropen geweest, dus ik vroeg me af welke kleur bananen hebben'. Het snappen van digitaal betalingsverkeer staat los van het hebben van een smartphone en voor zover ik weet staat het mij dan vrij daar een grapje over te maken en mag iemand anders die wel of niet leuk vinden. Dat dat in het geval van Tommie weer in iets ontaard is natuurlijk voorspelbaar en zou een reden (moeten) zijn het niet te doen. Nogmaals; volkomen gelijk daar. Hij trekt nu eenmaal alles uit z'n verband wanneer het om mij gaat. Een geintje over een smartphone en het gaat meteen over het in twijfel trekken van het intelligentieniveau... en krijgt hij niet de reactie die hij wil gaat hij het wel opzoeken. Quote: Quote: Ik had deze overigens wel genegeerd maar feitelijk heb ik één keer iets gezegd over poep en zie hoe het weer uit z'n verband wordt getrokken om iets uit te lokken of iig mij in diskrediet te brengen. Begrijp me niet verkeerd, ik lig er echt niet wakker van hoor. Onderstaande reactie van Fu is spot on dus dat zegt genoeg over hoeveel waarde er aan te hechten. Quote: Maar ik ga me ook echt niet de mond laten snoeren op een forum waar ik 14 jaar lid ben omdat er iemand van een ander forum komt aanwaaien omdat 'm daar allerlei onrecht is aangedaan (lees; is uitgekotst) hier op elk bericht van mij reageert als een stier op een rode lap en alles aangrijpt om mij als de kwade genius af te schilderen. Tel de feitelijke kwalificaties over intelligentie/domheid/sterberig/ploeteren maar eens en hoeveel er op conto staan van onze fatsoensrakker...
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 08/11/2018 17:59 Quote: Dat was waar ik op doelde, en by the way ik vond het grapje wel leuk ![]()
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 09/11/2018 16:28 Quote: ja lul maar raak Da Vinci, maar wie moest weer zo nodig met een flauw en zeikerig grapje op een doodnormale vraag reageren. Geef het maar toe Da Vinci, jij hebt periodiek gewoon behoefte aan rottigheid. He da Vinci heb jij nog contact met die ene ruige Fries. Prachtig was dat. Ik was een tijdje weg en toen kregen ze onderling ruzie. Wanneer ze hun negativiteit niet meer op een buitenstaander kunnen projecteren dan gaat het intern rommelen. ![]() 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 09/11/2018 16:29 door Tommie49.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 09/11/2018 16:31 Quote: Meneer voelt zich aangesproken neem ik aan. Meneer is wellicht ook zo een ploeteraar. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 09/11/2018 16:34 door Tommie49. ![]() Gepost door: Datum: 09/11/2018 16:59 Quote: Ik vrees dat je je hier niet uitkletst met een simpele wat-je-zegt-ben-je-zelluf retoriek. Helemaal niet als je entertje later weer even probeert een oude discussie aan te wakkeren en een post later nog even een ander lid van negatieve kwalificaties voorziet. Fijn weekend ouwe tijger! ![]()
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 09/11/2018 18:04 Quote: Je heb in elk geval wel manieren; overigens, misschien ben ik wel een vrouw... 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 09/11/2018 18:05 door Back. ![]() Gepost door: Datum: 09/11/2018 18:23
kan iemand die gezelligert even hard en droog in z'n hol neuken?
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 09/11/2018 23:12
Nee maar, hier heb je ook een psychopatische kontketser met een anale fixatie. Het wordt steeds gezelliger.
![]() 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 09/11/2018 23:18 door Tommie49.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 09/11/2018 23:17 Quote: Ik zou niet weten waar ik mij uit zou moeten kletsen Da Vinci. Nee joh, leuk geprobeerd die afleidingsmanoeuvre. Leg nou toch eens uit waarom jij behoefte hebt aan rottigheid joh. Gedonder thuis misschien?
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 10/11/2018 10:42 Quote: Vooral blijven posten forcbart, goeie inbreng....
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 10/11/2018 12:12
Was even niet geweest. Fijn dat dit forum weer zijn oude levendigheid herkrijgt.
Overigens ben ik erg dom. Maak daar geen grappen over.
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 10/11/2018 12:34 Quote: Misschien kunnen jullie afspreken. Kunnen jullie elkaar van achteren aanvallen. Daar zal je die Forcbart vast een groot plezier mee doen. 1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 10/11/2018 23:54 door Tommie49. ![]() Gepost door: Datum: 10/11/2018 13:54
Leuk dat je weer terug bent, Ron! Krijgen wij dommerds ook weer een kans.
![]() _______________________________________________________________________ "I have no tolerance for fools"- Ritchie Blackmore www.fab5.2trouble.nl
Re: Klik en klus economie
Gepost door: Datum: 11/11/2018 16:44 Quote:Ik rook geen shag. ![]()
Bericht
Sorry, alleen geregistreerde gebruikers mogen berichten plaatsen in dit forum.
Klik hier om in te loggen |